
Світлодіодна лампа Biom BT-592 MR16 7W GU5.3 AC12V 4500К матова
- Немає в наявності
- Код: 00-00014105
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана світлодіодна лампа має цоколь типу GU5.3 і сплощену рефлекторну форму колби, що відповідає стандарту MR16. Потужність цієї моделі становить 7 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Робочий вольтаж виробу – 12 В постійного/змінного струму. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для установки у стельові світильники, які застосовуються у офісних приміщеннях і у сфері торгівлі. Лампа може експлуатуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -10°С до +40°С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Аналог ЛЗП (Лампа розжарення) | 50 W |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Код колірності | 845 |
| Колір світіння | 4500К (Біле світло) |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Мoдель | BT-592 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Номінальний струм | 60 mA |
| Номінальний термін служби | 20000 рік |
| Потужність | 7 W |
| Робоча напруга | AC/DC 12V |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Розміри лампи | 46x50 |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форм-фактор | MR16 |
- Ціна: 53 ₴



