
Світлодіодна стрічка 24V OEM ST-24-2835-120-NW-20-V2 нейтральна біла, негерметична, 1м
- Немає в наявності
- Код: 00-00015427
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка 24V OEM ST-24-2835-120-NW-20-V2 нейтральна біла, негерметична, 1м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка 24V OEM ST-24-2835-120-NW-20-V2 нейтральна біла, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розмір | 8x2 мм |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Споживана потужність | 9 Вт/м Вт |
| Температура світла | 4500 K (Біле світло) К |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
- Ціна: 40 ₴





