
Лінійний LED світильник OEM 18W 6200К 600mm Slim
- Немає в наявності
- Код: 00-00015457
151 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний LED світильник OEM 18W 6200К 600mm Slim
| Основні | |
|---|---|
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Лінійний LED світильник OEM 18W 6200К 600mm Slim |
| Потужність | 18 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 176-260 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 1440 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма світильника | Лінійні |
- Ціна: 151 ₴

