
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-02B max 1200Вт 180°, настінний, чорний
- Немає в наявності
- Код: 00-00018915
256 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-02B max 1200Вт 180°, настінний, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Українські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналів | 1 канал |
| Назва | Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-02B max 1200Вт 180°, настінний, чорний |
| Потужність | 1200 W |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Ток | 5А |
| Тип керування | - |
- Ціна: 256 ₴





