
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-04W max 1200Вт 180°, настінний, білий
- Нет в наличии
- Код: 00-00018917
244 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-04W max 1200Вт 180°, настінний, білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна виробництва | Українські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 1 канал |
| Назва | Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-04W max 1200Вт 180°, настінний, білий |
| Мощность | 1200 W |
| Пульт керування | Нет |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розмір корпусу | 100х86х61 мм |
| Ток | 5А |
| Тип управления | Датчик руху |
- Цена: 244 ₴






