
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-05 max 100Вт 360°, врізний, білий
- Нет в наличии
- Код: 00-00018918
244 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-05 max 100Вт 360°, врізний, білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна виробництва | Українські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 1 канал |
| Назва | Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-05 max 100Вт 360°, врізний, білий |
| Мощность | 100 W |
| Пульт керування | Нет |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип управления | Датчик руху |
- Цена: 244 ₴




