
Датчик освітлення BIOM PHS-06 max 1400Вт, 6А, сутінковий
- Нет в наличии
- Код: 00-00018919
100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Датчик освітлення BIOM PHS-06 max 1400Вт, 6А, сутінковий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна виробництва | Українські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 1 канал |
| Назва | Датчик освітлення BIOM PHS-06 max 1400Вт, 6А, сутінковий |
| Мощность | 1400 W |
| Пульт керування | Нет |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розмір корпусу | 93х52х45 мм |
| Ток | 6A (2A/канал) |
| Тип управления | Датчик освітлення |
- Цена: 100 ₴




