
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1
- Нет в наличии
- Код: 00-00021040
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1 |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 5x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Потребляемая мощность | 9 Вт/м Вт |
| Температура світла | 7500-8000 K К |
| Срок службы | 35000 ч |
- Цена: 94 ₴


