
Світильник світлодіодний OEM TL- 31236-65 36Вт IP65 6000K
- Немає в наявності
- Код: 00-00021042
227 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний OEM TL- 31236-65 36Вт IP65 6000K
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1220х45х25 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний OEM TL- 31236-65 36Вт IP65 6000K |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 3240 Lm |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Лінійні |
- Ціна: 227 ₴

