
Світильник світлодіодний OEM TL- 31545-65 45Вт IP65 6000K
- Нет в наличии
- Код: 00-00021043
343 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник світлодіодний OEM TL- 31545-65 45Вт IP65 6000K
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1500х45х25 |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 420 W |
| Класс защиты | IP65 |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний OEM TL- 31545-65 45Вт IP65 6000K |
| Мощность | 45 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 4050 Lm |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Форма светильника | Лінійні |
- Цена: 343 ₴

