
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S31-120-A-RGB 3000-6000K 120Вт с д/к
- Нет в наличии
- Код: 00-00021710
3 539 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S31-120-A-RGB 3000-6000K 120Вт с д/к
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 500х500х80 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный/Теплый/Нейтральный+RGB |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S31-120-A-RGB 3000-6000K 120Вт с д/к |
| Мощность | 120 W |
| Пульт управління в комплекті | Кнопковий |
| Робоча напруга | 160 - 265V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 7000 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного управління |
| Температура світла | 3000 - 6500 + RGB К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 3 539 ₴

