
Блок живлення Biom Professional DC12 120W BPD-120-12 10A под DIN-рейку
- Немає в наявності
- Код: 00-00021770
1 184 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Biom Professional DC12 120W BPD-120-12 10A под DIN-рейку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 36 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 120 W |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Розмір | 60x100x125 мм |
| Струм на виході | 10:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 1 184 ₴

