
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м
- Нет в наличии
- Код: 00-00022693
100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Теплий-Нейтральний-Холодний |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 8х2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Потребляемая мощность | 17 Вт/м Вт |
| Температура світла | 2800-7500 K К |
| Срок службы | 35000 ч |
- Цена: 100 ₴



