
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-NW-44 220В IP44 нейтральний білий, 1
- Нет в наличии
- Код: 00-00022700
118 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-NW-44 220В IP44 нейтральний білий, 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP44 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-NW-44 220В IP44 нейтральний білий, 1 |
| Робоча напруга | AC 200-240V |
| Размер | 8x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 870 Lm |
| Потребляемая мощность | 8 Вт/м Вт |
| Температура світла | 4000-4500 K К |
| Срок службы | 24 м |
- Цена: 118 ₴


