
Світильник світлодіодний Biom UNI-2-R8W-5 8Вт круглий 5000К
- Нет в наличии
- Код: 00-00022813
82 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Цей універсальний світлодіодний світильник має потужність 8 Вт, що еквівалентно 72 Вт для лампочки розжарювання. Його робота заснована на світінні діодів типу SMD2835, які випромінюють нейтральне світло з колірною температурою 5000 К. Виріб має квадратну форму, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 85-265 В, світловий потік – 640 лм, а світлова віддача – 100 лм/Вт. Кути світіння доходять до 180°, а індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць. Модель може встановлюватися вбудовуваним способом і підходить для посадочних отворів діаметром 50-90 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 100х20 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 72 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom UNI-2-R8W-5 8Вт круглий 5000К |
| Мощность | 8 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | AC 85-265 V |
| Розмір посадковий | 50-90 |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Световой поток | 800 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 82 ₴



