
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-COB-320-CW-20-V2 білий, негерметична, 1м
- Нет в наличии
- Код: 00-00022837
122 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-COB-320-CW-20-V2 білий, негерметична, 1м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип светодиодов | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 320 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-COB-320-CW-20-V2 білий, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 7.2x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Потребляемая мощность | 12 Вт/м Вт |
| Температура світла | 7000-7500 K (Холодне світло) К |
- Цена: 122 ₴

