
Світлодіодний світильник OL-36-6 36W 6500K 600x600x20 призматик
- Немає в наявності
- Код: 00-00023384
356 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник OL-36-6 36W 6500K 600x600x20 призматик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні, Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 600x600x20 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодний світильник OL-36-6 36W 6500K 600x600x20 призматик |
| Потужність | 36 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 170-265V |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Світлова видатність | 98 Lm/W |
| Світловий потік | 3600 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) К |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
- Ціна: 356 ₴


