
Світильник світлодіодний Biom MD-01-R38-5 38w круглий 5000К чорний
- Немає в наявності
- Код: 00-00023421
922 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний Biom MD-01-R38-5 38w круглий 5000К чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 400x20 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 342 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал арматури | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom MD-01-R38-5 38w круглий 5000К чорний |
| Номінальний струм | 288 mA |
| Потужність | 38 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3050 Lm |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
- Ціна: 922 ₴



