
Світлодіодний світильник BIOM ARM-G6-600-50-6 50W 6500K 595x595x12 grill
- Нет в наличии
- Код: 00-00023423
465 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна Панель BIOM ARM-G6 - це світильник з новим унікальним дизайном та високою світловою ефективністю.
Він також має дуже компактну товщину 13 мм, що робить його привабливим для логістики. світильник призначений для монтажу у стелю по типу Армстронг та дозволяє зробити неповторні світлові рішення у різних типах приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x13 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 130° |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодний світильник BIOM ARM-G6-600-50-6 50W 6500K 595x595x12 grill |
| Мощность | 50 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | AC 175-265V / 50Гц |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Световой поток | 5000Lm |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 465 ₴



