
Блок живлення BIOM DC12 60W 5А LED-12-60
- Немає в наявності
- Код: 00-00023435
151 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | AC 180-264V/50-60Hz |
| Розмір | 116x35x23 |
| Струм на виході | 05:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 151 ₴


