
Блок живлення BIOM DC12 400W 33А LED-12-400
- Нет в наличии
- Код: 00-00023439
514 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Мощность | 400 W |
| Робоча напруга | AC 180-264V / 50-60Hz |
| Размер | 238x50x23 |
| Струм на виході | 33 А |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 514 ₴


