
Блок живлення BIOM DC24 300W 12.5А LED-24-300
- Нет в наличии
- Код: 00-00023443
459 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 24V |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Мощность | 300 W |
| Робоча напруга | AC 180-264V / 50-60Hz |
| Размер | 208x50x23 |
| Струм на виході | 12.5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 459 ₴


