
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м
- Немає в наявності
- Код: 00-00023476
122 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світлодіодів | COB |
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розмір | 7.2x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Споживана потужність | 12 Вт/м Вт |
| Температура світла | 7000-7500 K (Холодне світло) К |
- Ціна: 122 ₴

