
Світильник світлодіодний Biom BYR-04-24-5-IR 24w круглий 5000К з сенсором
- Нет в наличии
- Код: 00-00023483
412 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Даний накладний світильник з датчиком руху (спрацьовує у темряві), має білий колір. Потужність виробу становить 24Вт, що еквівалентно 216 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік 2150лм, забезпечуючи світловіддачу 90 лм/Вт.
Даний світильник виготовлений із якісного пластику, що забезпечує довгий термін експлуатації. Матовий розсіювач забезпечує рівномірне і комфортне освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 180x40 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Класс защиты | IP33 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Материал арматуры | Пластик |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom BYR-04-24-5-IR 24w круглий 5000К з сенсором |
| Номинальный ток | 182 mA |
| Мощность | 24 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 2150 Lm |
| Спосіб включення | Датчик руху |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 412 ₴



