
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R42-80/2 3000-6000K 50Вт с д/у
- Нет в наличии
- Код: 00-00023848
1 904 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R42-80/2 3000-6000K 50Вт с д/у
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 485x75 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплий-Нейтральний-Холодний |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R42-80/2 3000-6000K 50Вт с д/у |
| Номинальный ток | 606 mA |
| Мощность | 80 W |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 6400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного управління |
| Температура світла | 3000-6000 K К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 1 904 ₴


