
Світильник світлодіодний Biom CB-R18W-5 18Вт круглий 5000К
- Нет в наличии
- Код: 00-00023863
215 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник світлодіодний Biom CB-R18W-5 18Вт круглий 5000К
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 120 x 16 мм |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom CB-R18W-5 18Вт круглий 5000К |
| Номинальный ток | 136 mA |
| Мощность | 18 W |
| Робоча напруга | AC 85-265 V |
| Розмір посадковий | 55-110 |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Световой поток | 1850 Lm |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 215 ₴



