
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R47-55-M-RGB 3000-6000K 55Вт с д/к муз. BT APP
- Нет в наличии
- Код: 00-00023959
1 669 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R47-55-M-RGB 3000-6000K 55Вт с д/к муз. BT APP
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 395x80 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R47-55-M-RGB 3000-6000K 55Вт с д/к муз. BT APP |
| Мощность | 55 W |
| Пульт управління в комплекті | Кнопковий |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 4400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанционного управления/Выключатель/Мобильное приложение |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 3000 - 6000 K + RGB К |
| Тип рассеивателя | Зоряне небо |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 1 669 ₴

