
Акумуляторна батарея Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-512100-V1 5120Втч
- Нет в наличии
- Код: 00-00024075
28 266 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-512100-V1 5120Втч
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| BMS | JK Smart Active BMS |
| Вес | 46,8 кг кг |
| Габарити | 159x440x620 |
| Гарантія | 5 років роки |
| Диапазон рабочих температур | заряд: 0С-45С, розряд: -20 - +60С, зберігання: -20 - +40С |
| Керування | Bluetooth |
| Клас IP | IP20 |
| Класс защиты | I |
| Комунікаційні порти | CAN/RS232/RS485 |
| Комірки | REPT клас А |
| Количество циклов | 6000 |
| Максимальний струм заряду | 50A |
| Максимальний струм розряду | 100A |
| Монтаж | на стіну/ на підлогу |
| Назва | Акумуляторна батарея Biom Professional BALFP-512100-V1 |
| Номинальное напряжение | DC 51,2V (48V) В |
| Номинальная емкость | 100Aч/ 51,2В/ 5120Втч |
| Робочий діапазон напруги батареї | DC 45,6-56,16V |
| Тип | LiFePo4 - 1P-16S |
| Час заряду | від 2 годин |
- Цена: 28 266 ₴





