
Світильник світлодіодний Biom DL-R107-18-5 5000K 18Вт без д/к
- Нет в наличии
- Код: 00-00024104
355 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник світлодіодний Biom DL-R107-18-5 5000K 18Вт без д/к
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 260x55 |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DL-R107-18-5 5000K 18Вт без д/к |
| Номинальный ток | 136 mA |
| Мощность | 18 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 1440 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) К |
| Тип рассеивателя | Зоряне небо |
| Тип светодиодов | SMD |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 355 ₴


