
Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-36-5 36W 5000K 595x595x30 нейтральний білий
- Нет в наличии
- Код: 00-00025500
412 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 36 W |
| Световой поток | 2880 Lm |
| Класс защиты | IP20 |
| Робоча напруга | AC 180-250 V |
| Назва | Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-36-5 36W 5000K 595x595x30 нейтральний білий |
| Форма светильника | Квадратні |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Цвет плафона | Белый |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Колір арматури | Білий |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Вид монтажа | Врізні |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Материал арматуры | Метал |
| Форма плафона | Квадрат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
- Цена: 412 ₴



