
Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-6 50W 6500K 595x595x30
- Нет в наличии
- Код: 00-00025502
479 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-6 50W 6500K 595x595x30 |
| Мощность | 50 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | AC 180-250 V |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 4000 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 479 ₴



