
Forte LFD106TB Драбина металева 3 ступені
- Немає в наявності
- Код: 31888
1 611 ₴
Опис Forte LFD106TB Драбина металева 3 ступені
Металеві драбини і приставні сходи мають міцну конструкцію за рахунок використання сталевих елементів. На відміну від алюмінієвих «побратимів» вони важче, і на їх поверхню обов'язково наноситься захисне покриття. Незважаючи на ці недоліки, сталеві драбини широко застосовуються в домашньому господарстві, так як мають більш низьку вартість і відмінні конструктивні особливості, наприклад, широкі сходи, що дозволяють зручно працювати на різній висоті. Компанія Forte випустила кілька моделей металевих драбин, що мають приємний зовнішній вигляд і відмінні технічні характеристики.
Драбина FORTE LFD106TB призначена для робіт, що проводяться на невеликій висоті. Вона має надійне кріплення платформи і сходинок. Також додатково оснащена поперечними перекладинами, що збільшують стійкість опорних стійок. Прикінцеві вставки з пластика забезпечують щільний контакт між опорами драбини і підлогою, запобігаючи паразитное ковзання сходи. Всі елементи конструкції покриті захисною фарбою.
FORTE LFD106TB має висоту 109 см. Відстань від підлоги до платформи становить 70 см. Три широкі сходи роблять підйом на драбину і роботу з нею дуже зручною. При ширині стійки 35 см і габаритної товщині 5 см, максимальна вантажопідйомність конструкції становить 150 кг. Драбина не займає багато місця при зберіганні. Незважаючи на матеріал, з якого вона виготовлена, виробник зумів надати їй невелику вагу при збереженні міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг кг |
| Висота в складеному вигляді | 109 см |
| Висота до платформи драбини | 70 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота — це висота до платформи драбини + середній зріст людини |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Робоча висота | 280 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 35 см |
| Штрих код | 69340252523 |
- Ціна: 1 611 ₴

