
Werk Алюмінієва драбина LJG303D
- Немає в наявності
- Код: 90238
2 102 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk Алюмінієва драбина LJG303D Тип сходів драбина Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 2 Кількість ступенів 3 робоча висота 243 см Висота до платформи драбини 63 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 120 см Ширина опори 41 см Макс. вантажопідйомність 150 кг вага 2,6 кг додатково Робоча висота - це висота до платформи драбини + середній зріст людини. Штрих код:2000963130217
Характеристики
Вага
2.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг кг |
| Висота в складеному вигляді | 120 см |
| Висота до платформи драбини | 63 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота | 243 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 41 см |
| Штрих код | 2000963130217 |
- Ціна: 2 102 ₴

