
WerkLZ3209BQ Драбина універсальна
- В наявності
- Код: 35275
10 718 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики WerkLZ3209BQ Сходи універсальна Тип сходів Універсальна Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 3 Кількість ступенів 9 Висота драбини 593 см Висота драбини 403 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 256 см Ширина опори 79 см Габаритна товщина сходи 20 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал алюміній вага 13 кг Штрих код:6906655999994
Характеристики
Вага
13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 593 см |
| Висота в складеному вигляді | 256 см |
| Висота дві секції | 403 см |
| Габаритна товщина драбини | 20 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 3 |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 79 см |
| Штрих код | 6906655999994 |
- Ціна: 10 718 ₴

