
Бойлер Grunhelm GBH I-15DRW 15 л
- Немає в наявності
- Код: 123098
5 120 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бойлер Grunhelm GBH I-15DRW 15 л
Електричний водонагрівач накопичувального типу призначений для нагрівання холодної води, що надходить з водопроводу. Внутрішні резервуари виготовлені із високоякісної медичної нержавіючої сталі. Економічний режим (Есо) на панелі керування забезпечує: нагрівання води у водонагрівачі лише до температури 55 °С знижує ймовірність утворення накипу впливає на підвищення робочого ресурсу водонагрівача.
Характеристики
Виробник
Grunhelm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип керування | Механічне |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 300х270х445 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | нижнє під'єднання — поворотальний монтажмеханічне керування швидким нагріванням і відновлення температури води |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220-240 В / 50 Гц |
| Обсяг | 15 л |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма | Плоский |
| Штрих код | 6990001230985 |
- Ціна: 5 120 ₴






