
Forte FPA 1000 Тельфер
- Немає в наявності
- Код: 37690
13 881 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte FPA 1000 Тельфер Електрична лебідка Forte FPA -1000 призначена для роботи з переміщення, опускання або підйому вантажів малої і середньої тяжкості. В основі її будови знаходиться електричний двигун, який дозволяє людині використовувати дистанційні методи управління системою. Це значно підвищує продуктивність і безпеку робіт, а так само економить Ваш час і зусилля. Особливості: Потужний і надійний двигун Міцна конструкція рами і кріплення
Характеристики
Вага
32 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг кг |
| Висота підіймання без блока | 12 м |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Гарантія | 1 рік |
| Вантажопідіймальність без блока | 500 кг |
| Вантажність із блоком | 990 кг |
| Довжина каната/ ланцюга | 12 м |
| Кількість канатів/ланцюжків | 1 |
| Потужність | 2.18 л.с |
| Привод | Електричний |
| Швидкість підіймання без блока | 8 м/хв |
| Швидкість підіймання з блоком | 4 м/хв |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Лебідка |
| Тяговий механізм | Канатний |
| Штрих код | 6900313100012 |
- Ціна: 13 881 ₴

