
Двигун бензиновий Forte F200G
- Немає в наявності
- Код: 29962
5 982 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двигун Forte F 200G може використовуватися для установки на мотоблок НЕВА. Для цього достатньо купити установчу пластину і новий потрійний шків. Ця модель досить швидко зайняла лідируюче місце з продажу двигунів внутрішнього згоряння в своєму класі за рахунок своєї привабливою вартості і досить таки не поганої якості. Купити двигун Forte F 200G з гарантією Ви можете в нашому магазині.
Особливості:
- Повітряне охолодження
- Подвійний повітряний фільтр
- Датчик рівня масла
- Низька витрата палива
- Можливість роботи на дві сторони
- Оптимальна потужність двигуна під ємність бака
Характеристики
Вага
16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип палива | Бензин |
| Діаметр вала | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг кг |
| Місткість оливи | 0.6 л |
| Обертання вала | За годинниковою стрілкою щодо двигуна |
| Габарити (ШхГхВ) | 390х330х350 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр внутрішньої різі | 8 мм |
| Довжина вала | 58 мм |
| Компресія | 1.35 H/м |
| Потужність | 6.5 л.с. |
| Призначення | Багі, Катер, Човен, Мотоблок, Культиватор, Садова техніка |
| Об'єм двигуна | 196 см3 куб.см |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива | 230 г/кВт х час г/год |
| Рекомендований тип палива | А 92 |
| Система запалювання | Транзисторное магнето |
| Система змазування | Розбризкування |
| Швидкість обертання | 4000 об./хв об/хв |
| Країна походження | Китай |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Тип оливи | SAE 10W-30 |
| Тип старту | Ручний |
| Тип хвостовика вала | Шпонка |
| Паливний бак | 3.6 л |
| Штрих код | 6906655448959 |
- Ціна: 5 982 ₴


