
Дитячий самокат X-TREME KS-268 Зелений
- Немає в наявності
- Код: 133933
2 257 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат X-TREME KS-268 Зелений - це якісний та надійний самокат для дітей, що забезпечує комфортну та безпечну їзду. Самокат виконаний із міцних матеріалів та має яскравий та привабливий дизайн, який сподобається дітям. Цей самокат - відмінний вибір для тих, хто хоче подарувати своїй дитині захоплююче та активне дозвілля.
- Безпека та захист
- Міцна конструкція
- Стабільна амортизація
- Простота управління
- Кольорове підсвічування
- Кермо складане, Т-образне. Алюміній, з регулюванням висоти
Характеристики
Дека
Основа: нейлон, Дошка: PP пластик
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Дека | Основа: нейлон, Дошка: PP пластик |
| Додатково | Кольорова підсвітка, Кольоровий принт на деці |
| Задні колеса | 90х50 мм із підсвіткою |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 120х50 мм із підсвіткою |
| Кермо | Алюміній, З регулюванням висоти |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 257 ₴





