
Мультиметр 73003 цифровий універсальний Сталь
- Немає в наявності
- Код: 100719
524 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мультиметр 73003 цифровий універсальний Сталь Мультиметр 73003 цифровий універсальний Сталь - якісний інструмент за допомогою якого Ви зможете виміряти силу постійного струму, виміряти значення постійного і змінного напруги, виміряти електричний опір, тестувати діоди, а також перевіряти транзистори. Мультиметр оснащений індикаторами перезавантаження і розряду батареї. Харчується мультиметр від батарейки типу "Крона".
Характеристики
Вага
Вага: 0.150 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.150 кг кг |
| Комплектація | МультиметрКлемібари |
| Змінна напруга | 200-750 В |
| Постійна напруга | 200 мВ-1000 В |
| Постійний струм | 200 мкА-10 А |
| Перевірка діодів | 2,8 В/1 мА |
| Перевірка транзисторів | 0-1000 |
| Опір | 200 Ом-2000 кОм |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Мультиметр |
| Штрих код | 6914466007197 |
- Ціна: 524 ₴

