
Forte VFL-50 Компресор
- В наявності
- Код: 19849
14 966 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte VFL-50 Компресор Компресор FORTE VFL-50 з прямим приводом і електродвигуном на 2.23 кВт. Пристрій відрізняється високим рівнем продуктивності і надійності, призначений для використання в сфері будівництва, також він з легкістю впорається з накачуванням автомобільних шин або продувкою різних систем автомобіля. Поршневий компресор може використовуватися як основне джерело тиску для пневматичних інструментів. Цифровий манометр надає можливість користувачеві самостійно контролювати рівень тиску, і змінювати його в процесі роботи за допомогою спеціального регулятора. Двоциліндровий масляний компресор FORTE FL-50 характеризується невеликими розмірами, простотою обслуговування, підвищеної мобільністю, довгим терміном служби і міцністю. Спеціальна система захисту від перегріву двигуна, збереже прилад від можливих поломок і зовнішніх пошкоджень, які можуть виникнути в процесі роботи. Незважаючи на вагу пристрою в 38 кг, компресор обладнаний двома транспортними колесами і прогумованою ручкою, завдяки чому його можна з легкістю переміщати в межах робочої зони. Опорні прогумовані ніжки забезпечать стійкість навіть на нерівній підлозі та зменшать вібрації. Купуючи поршневий компресор FORTE VFL-50 в інтернет-магазині StroyTeh, Ви отримуєте сертифікований товар з офіційною гарантією - 1 рік. Доставка по Києву і Україні - БЕЗКОШТОВНО!
Характеристики
Вага
38 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 765х340х715 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Тиск | 8 бар |
| Кількість циліндрів/ступенів | 2025/01/02 00:00:00 |
| Кількість обертів | 2850 об./хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | - Компресор- Колеса пластикові — Комплект кріплень для коліс (1 болт, 1 шайба, 1 гайка) — Гумова ніжка — Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 1 шайба, 1 гайка) — Повітряний філтр у металевому корпусі — Сапун картера пластиковий — Інструкція гарантійни |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Продуктивність | 420 л/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Країна походження | Китай |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип привода | Прямий |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота напруги | 50 Гц |
| Штрих код | 6900107041705 |
- Ціна: 14 966 ₴









