
Мотоблок бензиновий Forte 1350G 17HP NEW колесо 12"
- Немає в наявності
- Код: 119900
33 455 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоблок бензиновий Forte 1350G 17HP NEW колесо 12" — призначений для культивації грунту. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
Розбірна фреза 3+1+1 (40 ножа) та колеса в комплекті
Характеристики
Вага
170 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Інструмент | Культиватор |
| Кількість передач уперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Комплектація | 5.00-12 |
| Модель двигуна | 192F |
| Потужність | 17 л.с. |
| Особливості | Новий дизайн двигуна, Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Покращений оливний фільтр |
| Охолодження | Повітряне |
| Країна походження | Китай |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип привода | Ручний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 1350 мм |
- Ціна: 33 455 ₴










