
Кухонний комбайн GKM0020 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 95335
5 808 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кухонний комбайн GKM0020 Grunhelm
Кухонний комбайн GKM0020 Grunhelm стане незамінним помічником на Вашій кухні. Модель обладнана планетарним міксером, м'ясорубкою і скляним блендером. Машина оснащена функціями замісу тіста, подрібнення, збивання, перемішування, подрібнення, приготування напоїв і фаршу. Знімна чаша об'ємом 5 л виготовлена з нержавіючої сталі. Для зручного використання передбачено 6 швидкостей, які регулюються за допомогою ручки.
Характеристики
Вага
6.96 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.96 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 556х306х346 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Комплектація | Основний блок, Чаша з кришкою, К-подібна насадка, Насадка гак, насадка вінчик, Металева чаша, Блендер, М'ясорубка, Решітки для м'ясорубки 2 шт., Інструкція, Гарантійний талон, |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Блендер, Крюк для замішування тіста, вінчик для замішування тіста, вінчик для збивання, М'ясорубка, Середня та велика решітка, Насадка кебе, |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Особливості | Імпульсний режим, покриття антипалець, 3D планетарне змішування, Деталі можна мити в посудомийній машині, Гумові ніжки, Автовимкнення під час підняття |
| Покриття "антипалець" | Да |
| Реверс | Да |
| Тип мотора | АС |
| Частота | 50-60 Гц |
| Штрих код | 6902020000203 |
- Ціна: 5 808 ₴



