
Мінітрактор RD-504 Forte
- Немає в наявності
- Код: 146013
385 291 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мiнiтрактор RD-504 — модель на 50 к.с. від торгової марки Forte. Ця модель вирізняється хорошим поєднанням продуктивності, ефективності та споживання палива. Варта уваги надійність і міцність конструкції, безвідмовне функціонування у будь-який час року в умовах клімату України, легкий запуск при будь-якому температурному режимі і елементарне обслуговування.
Мiнiтрактор Forte RD-504 — це модель з універсальними можливостями та відмінними характеристиками прохідності.
Особливості:
- Посилені передній та задній мости
- Комбінована електронна панель приборів
- Рівна підлога
- Реверсивна коробка передач
- Блокування диференціалу заднього моста
- Гідропідсилювач керма
- Подвійне зчеплення
- Гідропідіймач на двох гідроциліндрах
- Двошвидкісний вал відбору потужності
- Регулювання передньої та задньої колії
- Дві пари гідровиходів з швидкоз'ємними муфтами
- Стоянкове гальмо автомобільного типу
- Передні та задні навісні грузи
- Розетка для причепа
- Великі дзеркала заднього виду
Характеристики
Вага
1590 кг
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вал отбора мощности | 540/1000 об/хв |
| Вага | 1590 кг кг |
| Габаритні розміри | 3350х1620х2100 мм |
| Двигун | KM490BT |
| Задні гальма | Дискові з механічним приводом |
| Задні шини | 2028/04/12 00:00:00 |
| Кліренс | 360 мм |
| Колісна формула | 4х4 |
| Потужність | 50 л.с. |
| Потужність двигуна кВт | 29.67 кВт |
| Оберти двигуна | 2400 |
| Об'єм двигуна | 3170 см3 куб.см |
| Передні гальма | Дискові з механічним приводом |
| Передні шини | 8.30-20 |
| Витрата палива | 243 г/кВт час г/год |
| Реверс | Да |
| Кермо | З гідропідсилювачем |
| Система пуску | Електростарт |
| Зчеплення | Сухе дводискове |
| Тип двигуна | 4 тактний, 4-циліндри |
| Тип живлення | Дизельне |
| Трансмісія | TE Механічна шестерна |
- Ціна: 385 291 ₴










