
Морозильна камера VFH-N185D70I Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 133546
27 952 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Морозильна камера VFH-N185D70I Grunhelm
Морозильна камера VFH-N185D70DI Grunhelm - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки 17 кг / добу. У камері 4 об'ємні ящики, корисний об'єм 262 л. Панель керування – електронне. Ступінь заморозки - 4 Star: до -18℃. Тип випарювача - пластинчатий
Характеристики
Автономний час роботи
12 год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 12 годин |
| Вага брутто | 73 кг |
| Вага нетто | 67 кг |
| Габаритні розміри | 600x660x1850 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 640x690x1931 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кліматичний клас | SN/N/ST |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість полиць на дверях | 2 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 4 |
| Компресор | Hermetic |
| Лоток для кубиків льоду | 1 |
| Матеріал і колір дверної панелі | PCM, сіра |
| Потужність заморожування | 17 кг/24г |
| Напруга | 220 В |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Корисний об'єм морозильної камери | 262 л |
| Споживання електроенергії | 0.76 кВт/24 час |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 308 |
| Споживана потужність (ват) | 110 |
| Реверсивні двері | Да |
| Система охолодження | No-frost |
| Ступінь заморожування | 4 Star: до -18℃ |
| Тип і матеріал ручки | Зовнішній, Easy Open |
| Тип випарника | Пластинчастий |
| Тип конденсатора | Вбудований плоский |
| Тип розморожування | No-Frost |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 42 дБ дБ |
| Штрих код | 6990001335468 |
- Ціна: 27 952 ₴










