
Холодильник Grunhelm BRH-N186E60-DI
- Немає в наявності
- Код: 133544
25 488 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Холодильник Grunhelm BRH-N186E60-DI
Холодильник Grunhelm BRH-N186E60-DI зі розморожуванням No-Frost та електронним управлінням. Має загальний об'єм 286 л, у морозильному відділенні (об'єм 76 л) вміщується 3 ящики.
На дверях розміщено 5 пластикові полиці. Ручки інтегровані у холодильник. Енергоспоживання класу A+, кліматичний клас N, ST
Додаткові функції:
- Супер заморожування
- Режим ECO
- Режим відпустки
- Блокування від дітей
- Power-Off Memery
- Сигнал відкритих дверей
- Shop Show Mode
- Multi Air Flow
Характеристики
Вага брутто
62 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 62 кг |
| Вага нетто | 57 кг |
| Час заморожування | 10.5h |
| Габарити | 600x605x1860 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 650x635x1939 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Суперзаморожування. Режим ЕКО. Режим відпустки. Блокування від дітей. Power-Off Memery. Сигнал відчинених дверей. Shop Show Mode. Multi Air Flow. |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Кількість полиць на дверях | 5 |
| Кількість полиць холодильної камери | 3 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 3 |
| Компресор | герметичний |
| Потужність | 220-240v/50Hz |
| Потужність заморожування | 12 кг/24ч |
| Потужність розморожування (ват) | 160W |
| Загальний об'єм | 286 л |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Підсвітка | LED/ 1W |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 292 |
| Розморожування | No-Frost |
| Реверсивні двері | Да |
| Система охолодження | No-frost |
| Зливний піддон | HIPS/Рядом із компресором |
| Ступінь заморожування | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
| Тип і матеріал ручки | Врізна |
| Тип компресора | Прихований |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Хладагент | R600a/52g |
| Енергоспоживання | 0.745 кВт/24 час |
- Ціна: 25 488 ₴










