
Forte HVLP SG-200 Пневмокраскопульти
- Немає в наявності
- Код: 32136
1 187 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte HVLP SG-200 Пневмокраскопульти Пневматичний краскопульт Forte HVLP SG-200 - професійний інструмент, який за допомогою стиснутого повітря, поданого під тиском 2-3,5 атм, швидко і якісно покрасит необхідну поверхню. Це незамінний інструмент, який застосовується в авто майстернях, в меблевій промисловості, при ремонті квартири, дачі. Оснащений соплом HVLP і пластиковим бачком 600 мл. Ергономічна і зручна рукоятка і малу вагу пневмоінструменту доставлять максимальний комфорт при тривалій і ємною роботі.
Характеристики
Вага
1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Вхід повітря | 1/4" |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр форсунки | 1.4 мм мм |
| Додатково | Сопло HVLP |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Об'єм контейнера | 600 мл |
| Робочий тиск | 2 - 3.5 бар бар |
| Витрата повітря | 160 - 230 л/хв л/хв |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6911746213019 |
| Енергія розпилення | Стиснене повітря |
- Ціна: 1 187 ₴

