
Forte SG-1120G Пневмокраскопульти
- В наявності
- Код: 32130
636 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte SG-1120G Пневмокраскопульти Пневматичний краскопульт Forte SG-1120G - професійний інструмент, який за допомогою стиснутого повітря, поданого під тиском 3,5-5 атм, швидко і якісно покрасит необхідну поверхню. Це незамінний інструмент, який застосовується в авто майстернях, в меблевій промисловості, при ремонті квартири, дачі. Ергономічна і зручна рукоятка і малу вагу пневмоінструменту доставлять максимальний комфорт при тривалій і ємною роботі.
Характеристики
Вага
1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Вхід повітря | 1/4" |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм мм |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Об'єм контейнера | 600 мл |
| Робочий тиск | 3.5 - 5 бар бар |
| Витрата повітря | 160 - 230 л/хв л/хв |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6911743252363 |
| Енергія розпилення | Стиснене повітря |
- Ціна: 636 ₴

