
Forte TIG-6316 Пневмопістолет (манометр)
- В наявності
- Код: 32143
431 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte TIG-6316 Пневмопистолет (манометр) Пневмопистолет для накачування коліс Forte TIG-6316 - надійний професійний інструмент, який за допомогою стиснутого повітря, поданого під тиском 0 - 10 бар, швидко накачає колеса і інші ємності до потрібного тиску. Укомплектований манометром зі шкалою 0-12 бар для контролю процесу підкачки. Це незамінний інструмент в господарстві, який завжди повинен бути під рукою. Ергономічна і зручна рукоятка і малу вагу пневмоінструменту доставлять максимальний комфорт при тривалій і ємною роботі.
Характеристики
Вага
1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Вхід повітря | 1/4" |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр манометра | 23 мм |
| Діаметр форсунки | 23 мм мм |
| Робочий тиск | 0 - 10 бар бар |
| Країна походження | Китай |
| Шкала манометра | 0 - 12 бар |
| Штрих код | 6910712896898 |
| Енергія розпилення | Стиснене повітря |
- Ціна: 431 ₴

