
Power Bank - Портативна батарея 30.000 mAh. білий - GP-30WQC. швидка зарядка 22.5W GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: 137531
1 394 ₴
Power Bank - Портативна батарея 30.000 mAh. білий - GP-30WQC. швидка зарядка 22.5W GRUNHELM— універсальна зарядна батарея. Матеріал корпусу виконаний із якісного пластику. Пристрій оснащений захистом від короткого замикання, швидкою зарядкою та високоефективною конверсійною системою. Дозволяє підключати ваш пристрій - планшет, мобільний телефон, камера, цифрова камера, ігрова приставка, MP3/MP4/
Особливості :
- Температурний захист
- Захист від перенапруги
- Захист від короткого замикання
- Захист вхідної лінії
- Захист акумулятора
- Захист від перезавантаження
- Захист від перезарядження
Характеристики :
- 30000 мAг 22.5Вт PD
- Швидка зарядка
- З цифровим дисплеєм
- Ємність: 30000 мAг
- Тип батареї: Li- полімерна
- Вхід Type-C: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A (Mакс: 18Вт)
- Вихід Type-C&USB: 4.В/5A, 5В/4.5A, 9В/2A, 12В/1.5A Mакс(22.5Вт)
- Матеріал корпусу: ABS
- Розмір продукту: 144.5*70*42мм
- Вага нетто: 600г
- Вага брутто: 720г
- Колір: білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г кг |
| Вхідні порти | Type-C: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A (Макс: 18Вт) |
| Вихідні порти | Type-C&USB: 4.В/5A, 5В/4.5A, 9В/2A, 12В/1.5A Макс(22.5Вт) |
| Ємність акумулятора | 30000 мА·час мА/год |
| Захист | від короткого замикання, від перезаряджання, від перерозряджання, від перевантаження |
| Розмір | 144.5*70*42 мм |
- Ціна: 1 394 ₴







