
Автоматичне реле напруги Forte KVP-16A
- Немає в наявності
- Код: 92538
792 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис автоматичного реле напруги Forte KVP-16A
Автоматичне реле напруги Forte KVP-16A — пристрій призначений для захисту електроприладів від занадто низької або високої напруги в мережі, при короткому замиканні, перевантаженні й т.д. Модель Forte KVP-16A має зручне кнопкове управління з відображенням напруги на РК-дисплеї. Монтується прилад в євророзетку. При включенні пристрою, модель KVP-16A заміряє напругу і в разі допустимих параметрів мережі, включає навантаження.
Особливості:
- наявність дисплея;
- контроль напруги в мережі;
- регулювання параметрів спрацьовування;
- кнопкове управління;
- корпус з якісного пластика.
Характеристики
Вага брутто
0.25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.25 кг |
| Вага нетто | 0.2 кг |
| Час затримки | 1-300 секунд (на вибір) |
| Вхідна напруга | 140-280 Vac±5Vac |
| Вихідна напруга | AC 220 V/230 V |
| Захист | Затримка/низька напруга/висока напруга/перевантаження/коротке замикання/перенапруження |
| Підвищений струм | 2-16 A (на вибір) |
| Сила тока | Max. 16 A А |
| Спрацювання під час показань високої напруги | 230-280 V (на вибір) |
| Спрацювання під час показань низької напруги | 140-200 V (на вибір) |
- Ціна: 792 ₴

